Niedziela 1 października 2023r. – Ogłoszenia

XXVI Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców.
  3. Rozpoczął się październik – nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy o godz. 17:15, a we wtorki i czwartki zapraszamy w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej, Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i wszystkich, którym modlitwa różańcowa jest bliska, by też wypełniać prośbę Matki Bożej Fatimskiej: „Odmawiajcie codziennie Różaniec”.
  4. Od środy 4 października będziemy odprawiać po nabożeństwie różańcowym Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej, przygotowując się do odpustu parafialnego w dniu 13 października.
  5. Zbliża się listopad, możemy zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
  6. Ofiar na potrzeby naszej parafii wpłynęło we wrześniu od 68 Rodzin, przekazaliśmy ofiarę w kwocie 8250zł. Serdeczne Bóg zapłać. Różaniec w intencji ofiarodawców odmówimy w najbliższy wtorek o godz. 17:15.
  7. W najbliższą sobotę wyjedziemy na pielgrzymkę do Smardzewa – Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Autokar będzie o godz. 8:15.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny ze spojrzeniem – Parafia ma przyszłość, a oprócz Gościa jest jeszcze Gość Extra poświęcony objawieniom Maryjnym na całym świecie.
  9. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00, a w sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.