Niedziela 24 września 2023r. – Ogłoszenia

XXV Niedziela zwykła

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  2. W czwartek 28 września na ulicach naszego miasta Płocka o godz. 15:00 będzie odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na terenie naszej parafii będzie to przy hospicjum miejskim – ul. Graniczna i Piłsudskiego oraz przy ul. Gierzyńskiego i Lachmana. Kto tylko może, to zachęcamy do takiej publicznej modlitwy.
  3. W sobotę 7 października pragniemy zorganizować pielgrzymkę autokarową do Smardzewa – do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Jest to spotkanie dla wszystkich kół różańcowych z naszej diecezji. Wszystkie koła różańcowe, ale i wszystkich, którym modlitwa różańcowa jest bardzo bliska, zachęcamy by zapisywać się bądź to w zakrystii lub też w kancelarii parafialnej.
  4. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, w którym naklejka Ogólnopolskiej Pierwszej Soboty, Gość Niedzielny z artykułem o ludziach działających na rzecz zmniejszania poczucia osamotnienia wśród dzieci niepełnosprawnych oraz broszura i album o Rodzinie Ulmów.