Kiosk Parafialny

W kruchcie naszego kościoła funkcjonuje kiosk parafialny.  Czynny jest w każdą niedzielę po Mszach świętych. Możemy nabywać w nim prasę katolicką, wartościowe książki i albumy, różańce, breloczki ze św. Krzysztofem – patronem kierowców, kalendarze i okresowo karty świąteczne (Boże Narodzenie i Wielkanoc). Jest także zawsze przygotowana woda święcona w małych słoiczkach. Przed kioskiem ustawiony jest karton, do którego możemy wrzucać zebrane plastikowe nakrętki i zużyte baterie – w ramach recyklingu i troski o nasze środowisko.

Kiosk Parafialny

W kiosku można też odebrać rzeczy
zostawione/zgubione i odnalezione w naszym kościele
(np. okulary, czapkę, parasol itp.)

Przed świętami Bożego Narodzenia w kiosku możemy nabywać Opłatek i świece Caritas na nasz stół wigilijny, a także karty świąteczne.

Przed świętami Wielkanocnymi do nabycia są Baranki Caritas i karty świąteczne.

W kiosku do nabycia są podręczniki do religii dla dzieci 6-letnich (katecheza w Miejskim Przedszkolu nr 5) – „Tak! Jezus mnie kocha” Wydawnictwo Jedność, Kielce 2020. Podręcznik można również zakupić w Kancelarii Parafialnej w godzinach urzędowania lub zamówić wysyłkowo – ze strony Wydawnictwa Jedność.

Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego

Prasa katolicka:

– tygodnik Gość Niedzielny edycja płocka

– miesięcznik dla dzieci Mały Gość Niedzielny

– miesięcznik Rycerz Niepokalanej

– miesięcznik Losservatore Romano

– miesięcznik Różaniec

– dwumiesięcznik Miłujcie się

W kiosku można również nabywać publikację o dziejach naszej parafii i świątyni, którą wydaliśmy z okazji  30 rocznicy powstania naszej parafii (ofiara dobrowolna).

Folder – informator parafialny (historia parafii i kościoła)