Niedziela 17 września 2023r. – Ogłoszenia

XXIV Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci klas IV, które to dzieci przystąpią do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  2. 24 września obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Z tej okazji w Bazylice Katedralnej w Płocku zostanie odprawiona Msza Święta o godz. 13:00 pod przewodnictwem biskupa płockiego Szymona Stułkowskiego.
  3. W sobotę 14 października odbędzie się VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Bliższe informacje są na plakacie i na stronie www.apostolatmargaretka.pl.
  4. Jutro 18 września obchodzimy Uroczystość św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00, a dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie na Mszę Świętą o godz. 18:00.
  5. W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie dla scholi. Wszystkie dzieci, które już należą do scholi zapraszamy na godz. 10:00, ale też i wszystkie chętne dzieci, które chciałyby swoim śpiewem wielbić Boga – serdecznie zapraszamy.
  6. Dziś obchodzimy rocznicę napadu Rosji na Polskę 17 września 1939r., a także Dzień Środków Społecznego Przekazu. Dlatego dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy ofiarą do puszek wesprzeć Katolickie Radio Diecezji Płockiej. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny, a także broszura „Rodzina Ulmów – Droga do świętości”.