Niedziela 5 czerwca 2022r. – Ogłoszenia

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy Świętej o godz. 18:00, na które serdecznie zapraszamy.
  2. Jutro drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego, czyli święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  3. Następna niedziela to Uroczystość Najświętszej Trójcy. Niedziela ta kończy okres spowiedzi wielkanocnej.
  4. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców naszej świątyni.
  5. Ofiar na wsparcie naszej parafii wpłynęło od 71 Rodzin, przekazaliśmy ofiarę w kwocie 8970zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Pragniemy przywrócić do istnienia w naszej parafii chór parafialny. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy należeli do chóru i wszystkich chętnych, którzy chcieliby śpiewać w chórze, na pierwsze spotkanie we wtorek 14 czerwca po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  7. W sobotę 11 czerwca wyruszy z naszej parafii autokarowa pielgrzymka do Lichenia. Są jeszcze wolne miejsca. Jeśli byłyby chętne osoby, to można się jeszcze zgłosić. Koszt tej pielgrzymki to 60zł.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny z kolejną płytą z księgami Pisma Świętego.
  9. Ojciec Święty Franciszek przyjął, złożoną z racji zdrowotnych, rezygnację Biskupa Piotra Libery z posługi biskupa płockiego. Administratorem apostolskim sede vacante diecezji płockiej został mianowany biskup toruński Wiesław Śmigiel. O decyzji Papieża poinformowała Nuncjatura Apostolska w Polsce.