Niedziela 29 maja 2022r. – Ogłoszenia

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 odprawiamy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. A w sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, odbędzie się czuwanie wigilijne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w naszym kościele, na które zapraszamy wszystkich parafian i zainteresowanych wspólnym czuwaniem. Czuwanie rozpocznie się o godz. 20:30, będą modlitwy, konferencja, a o godz. 22:30 Uroczysta Eucharystia Wigilii. Program jest też wywieszony w gablocie.
  2. Od środy rozpoczyna się czerwiec. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00, a w sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. W naszym kościele wstawiliśmy nowy System Świeczników Wotywnych. Świeca zapalona, to symbol Chrystusa. Przez zapalenie świecy chcemy dziękować, uwielbiać Chrystusa, Matkę Bożą, czy prosić o potrzebne łaski. Na tablicy ogłoszeń jest też informacja, jak zapalać świece.
  5. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej, a w Gościu Niedzielnym – co dla nas wynika z Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  7. W najbliższą niedzielę 5 czerwca nasz ks. Proboszcz będzie obchodził 40 rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną w intencji ks. Proboszcza na godz. 18:00 i wspólne spotkanie po Mszy Świętej.