Niedziela 3 października 2021r. – Ogłoszenia

XXVII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców.
  2. Rozpoczął się październik – Nabożeństwa różańcowe odprawiamy o godz. 17:15, a we wtorki w sposób szczególny zapraszamy wszystkie dzieci, a najbardziej przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  3. Od jutra 4 października będziemy odprawiać po nabożeństwie różańcowym Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej, przygotowując się do odpustu parafialnego w dniu 13 października.
  4. W przyszłą niedzielę 10 października będziemy obchodzić 21. Dzień Papieski. W tym dniu ofiary zebrane do puszek są przeznaczone na stypendia dla dzieci i młodzieży uzdolnionej, a potrzebującej wsparcia materialnego – tak zwane Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Zbliża się listopad, możemy zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
  6. Ofiar na potrzeby naszej parafii we wrześniu wpłynęło od 68 Rodzin, przekazaliśmy ofiarę w kwocie 7780zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do nabywania i korzystania z prasy katolickiej: Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej, Gość Niedzielny i tekst prostujący nieprawdziwe informacje o autorze obrazu Jezusa Miłosiernego. Można też nabywać naszą skromną publikację o dziejach naszej parafii i kolejnych etapach powstawania naszej świątyni.