Niedziela 26 września 2021r. – Ogłoszenia

XXVI Niedziela zwykła

  1. W najbliższy piątek rozpoczyna się październik i nabożeństwa różańcowe, które odprawiać będziemy o godz. 17:15. Zachęcamy do codziennego odmawiania różańca, czy to we wspólnocie parafialnej, bądź też indywidualnie.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych, których też można zgłaszać, odwiedzimy w piątek od godz. 8:00. Na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny zapraszamy w sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  3. Na dzień 9 października organizujemy pielgrzymkę tylko dla mężczyzn do Koziebród. Mężczyźni mogą zapisywać się na tę pielgrzymkę w zakrystii, jak też i w kancelarii parafialnej. Kościół w Koziebrodach jest miejscem pielgrzymkowym.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  5. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  6. W dniu 5 października w Płockim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia odbędą się uroczystości poświęcone św. Siostrze Faustynie. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  7. Zachęcamy do korzystania i nabywania czasopism katolickich: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny z podstawką, Gość Niedzielny z rozmową z prowincjałem polskich dominikanów oraz naszą skromną publikację o dziejach naszej parafii.
  8. We wtorek 28 września na ulicach naszego miasta Płocka o godz. 15:00 będzie odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na terenie naszej parafii będzie to przy hospicjum miejskim – ul. Graniczna i Piłsudskiego oraz przy ul. Gierzyńskiego i Lachmana. Kto może, to zachęcamy do takiej publicznej modlitwy.