Niedziela 10 października 2021r. – Ogłoszenia

XXVIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego i ich Rodziców.
  2. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy o godz. 17:15.
  3. Zbliża się listopad, możemy zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
  4. W Płocku rozpoczął się Tydzień Kultury Chrześcijańskiej.
  5. W czwartek Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwie wypraszajmy potrzebne łaski dla nauczycieli i katechetów.
  6. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. W tym 21. Dniu Papieskim możemy wesprzeć młodzież uzdolnioną z biednych Rodzin.
  7. W najbliższą środę 13 października przeżyjemy w naszej parafii Odpust. Msze Święte w uroczystość odpustową odprawimy o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 17:15. W tym dniu w sposób szczególny chcemy dziękować za dar istnienia naszej parafii, upływa 30 lat. Uroczystej Mszy Świętej o godz. 18:00 będzie przewodniczył ks. Biskup Roman Marcinkowski w czwartą rocznicę poświęcenia naszego Kościoła, podczas której poświęcimy chrzcielnicę i figury Dzieci Fatimskich. Pod koniec tej Mszy Świętej będzie procesja w naszym kościele. Dla naszej parafii jest to Uroczystość, dołóżmy wszelkich starań, by znaleźć czas na spotkanie z Chrystusem w Eucharystii.
  8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej oraz naszej skromnej publikacji o dziejach naszej parafii w 30 rocznicę jej powstania.