Niedziela 9 maja 2021r. – Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy każdego dnia o godz. 17:30.
  2. W czwartek 13 maja na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe, podczas których modlimy się o dobre urodzaje, a także w intencji krajów głodujących.
  4. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, przygotowującą nas do jej świętowania, a odprawiać ją będziemy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  5. W przyszłą niedzielę naszymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć chorą p. Edytę Wierzchowską – 29 lat. Od urodzenia zmaga się z mukowiscydozą. Jest to genetyczna choroba, która powoli wyniszcza cały organizm. Atakuje nie tylko płuca, ale także trzustkę, wątrobę, jelita i nerki. Koszt rocznego leczenia, to ponad milion złotych. Bóg zapłać już dziś za ofiary.
  6. W dniach od 11 do 18 lipca br. organizujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie. Miała ona być w ubiegłym roku, mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. W programie również Dubrownik, Budapeszt, wypoczynek nad morzem. Więcej informacji u ks. Łukasza.
  7. Jutro 10 maja w poniedziałek odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych o godz. 16:30.
  8. We wtorek odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej o godz. 16:00, a w najbliższy piątek dla tych dzieci i ich bliskich z Rodziny będzie spowiedź od godz. 16:30 do 17:30.
  9. W najbliższą niedzielę w Uroczystość Wniebowzięcia Pańskiego, te dzieci przeżyją swoją uroczystość Pierwszej Komunii Świętej o godz.  12:00.
  10. Zachęcamy do korzystania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny oraz album o Ojcu Świętym Janie Pawle II i o Kardynale Stefanie Wyszyńskim.