Niedziela 16 maja 2021r. – Ogłoszenia

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy o godz. 17:30, na które serdecznie zapraszamy.
  2. W dniach od 11 do 18 lipca organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie, są jeszcze wolne miejsca, kto by chciał to można się skontaktować z ks. Łukaszem.
  3. W najbliższy czwartek 20 maja zapraszamy na Mszę Świętą o Duchu Świętym na godz. 19:00.
  4. W sobotę 22 maja wigilia Zesłania Ducha Świętego przypominająca nam o modlitewnym czuwaniu Najświętszej Maryi Panny z Apostołami w Wieczerniku. Zachęcamy również do udziału modlitewnego w takim czuwaniu w naszej świątyni, które rozpocznie się o godz. 19:00, a o godz. 22:00 odprawimy Mszę Świętą.
  5. Jutro, w poniedziałek odbędzie się spotkanie – próba dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych o godz. 18:30, a w piątek 21 maja dla tych dzieci i ich Rodziców będzie spowiedź od godz. 16:30 do 17:30. W przyszłą niedzielę te dzieci przeżyją swoją uroczystość na Mszy Świętej o godz. 12:00.
  6. Jak ogłaszaliśmy naszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć zmagającą się z nieuleczalną chorobą p. Edytę Wierzchowską. Za przekazane ofiary – serdeczne Bóg zapłać.
  7. Przeżywamy dzisiaj w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci pierwszokomunijne będą spotykały się od poniedziałku do środy na Mszy Świętej o godz. 18:00. Jutro dla tych dzieci będą robione zdjęcia grupowe i pojedyncze od godz. 16:30. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tych dzieci do Pierwszej Komunii Świętej wyrażamy słowa podziękowania. Słowa podziękowania kierujemy do tych Rodziców, którzy przygotowywali naszą świątynię do tej uroczystości – Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, a w Gościu Niedzielnym  o nowo beatyfikowanym – Franciszek Maria od Krzyża Jordan, dobry patron na dzisiejsze czasy. Są też do nabycia albumy.