Niedziela 4 października 2020r. – Ogłoszenia

XXVII Niedziela zwykła

 1. Rozpoczął się październik. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy o godz. 17:15, a we wtorki w sposób szczególny zapraszamy wszystkie dzieci, a najbardziej przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców.
 3. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
 4. Od dzisiaj 4 października po nabożeństwie różańcowym będziemy odprawiać Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej, przygotowując się do Odpustu Parafialnego w dniu 13 października.
 5. Zbliża się listopad – możemy zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
 6. W przyszłą niedzielę 11 października będziemy obchodzić 20. Dzień Papieski. W tym dniu ofiary zbierane do puszek są przeznaczone na stypendia dla dzieci i młodzieży uzdolnionej, tzw. Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 7. Przypominamy, że możemy głosować na Obywatelski Projekt udoskonalenia pomnika na Placu Celebry z okazji 30 rocznicy przyjazdu Ojca Świętego Jana Pawła II do Płocka. Głosować możemy szczególnie internetowo. Jeśli ktoś ma problemy, aby zagłosować, to zapraszamy, aby udzielić pomocy we wtorek, środę i czwartek od godz. 17:00, a w przyszłą niedzielę po Mszach Świętych do naszego kościoła.
 8. Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Płockiej pod wezwaniem św. Łukasza Ewangelisty zaprasza na kurs Emaus, który odbędzie się w naszej parafii w dniach od 16 do 18 października, od piątku od godz. 18:00 do niedzieli do godz. 13:00. Kurs może nam pomóc przeżyć spotkanie z Jezusem w Słowie Bożym i by serca nasze były bardziej przepełnione miłością do Słowa Bożego. Na to spotkanie organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy ukończyli 18 lat. Bliższe informacje są na plakacie i ulotkach przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej Diecezji Płockiej.
 9. Ofiar na potrzeby naszej parafii we wrześniu wpłynęło od 82 Rodzin, przekazaliśmy ofiarę w kwocie 8890zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 10. Od najbliższej środy zapraszamy chętne osoby, aby pomóc nam naprawić ogrodzenie przy naszym kościele. Chętne osoby zapraszamy  w środę i czwartek od godz. 9:00.
 11. Zachęcamy do nabywania i korzystania z prasy katolickiej. Można nabywać podręczniki dla sześciolatków, a w przyszłą niedzielę w Gościu Niedzielnym piękny film o Matce Jezusa, który poruszy każdego widza.