Niedziela 11 października 2020r. – Ogłoszenia

XXVIII Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
 2. Jeszcze dzisiaj możemy głosować na Projekt Obywatelski upamiętniający pobyt Ojca Świętego Jana Pawła II w Płocku.
 3. Przypominamy, że w dniach od 16 do 18 października Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na kurs Emaus, który odbędzie się w naszej parafii. Bliższe informacje na plakacie i ulotkach, które można zabrać przy wyjściu.
 4. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy o godz. 17:15.
 5. Zbliża się listopad, możemy zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
 6. W płocku rozpoczął się Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Program i bliższe informacje są wywieszone na plakacie.
 7. Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku zaprasza na Czwartkowe Adoracje w intencji świętych powołań. Bliższe informacje są na plakacie.
 8. W środę Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwie wypraszajmy potrzebne łaski dla nauczycieli i katechetów.
 9. Dzisiaj w Kościele w Polsce przeżywamy 20 Dzień Papieski. Tradycyjnie, jak co roku, po Mszy Świętej zbierane są do puszek ofiary na stypendia dla bardzo uzdolnionej młodzieży jako Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za te ofiary.
 10. Następną niedzielę będziemy przeżywali jako dzień misyjny, ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje.
 11. W najbliższy wtorek 13 października przeżyjemy w naszej parafii Odpust. Msze Święte w Uroczystość Odpustową odprawimy o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 17:15. O godz. 18:00 odprawimy Sumę Odpustową w trzecią rocznicę poświęcenia naszego kościoła i po tej Mszy Świętej będzie procesja w naszym kościele. Dla naszej parafii jest to Uroczystość, dołóżmy starań, by znaleźć czas na spotkanie z Chrystusem w Eucharystii.
 12. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, a w Gościu Niedzielnym film „Ziemia Maryi” – piękny obraz o Matce Jezusa. Można też nabywać Kalendarze Rolników.
 13. Została utworzona grupa na Facebooku dla osób, które w tym roku przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Kandydatów do Bierzmowania prosimy o dołączenie do tej grupy. Link do grupy – https://www.facebook.com/groups/381610182871322/?ref=share
 14. W najbliższy czwartek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę Świętą o Duchu Świętym na godz. 19:00.
 15. Osoby, które odprawiały rekolekcje oddania się Matce Bożej internetowo przez 33 dni zapraszamy jutro na Mszę Świętą o godz. 18:00, by dokonać uroczystego poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z Sercem Jezusa.
 16. Serdeczne Bóg zapłać tym Panom, którzy w tym tygodniu pracowali przy naszym ogrodzeniu. Dziękujemy, że poczuwamy się do wspólnej odpowiedzialności.