Budżet Obywatelski Płocka – projekt nr 33

W 2021 roku minie 30 lat od historycznej wizyty św. Jana Pawła II w Płocku. Pobyt Papieża Polaka, zwierzchnika Kościoła katolickiego, w dn. 7-8 czerwca 1991 roku był jednym z najważniejszych wydarzeń w historii miasta, które powinno zostać upamiętnione w godny i okazały sposób. Głównym elementem upamiętnienia będzie rzeźba, nawiązująca do ołtarza papieskiego z 1991 roku, przedstawiająca Jezusa Miłosiernego. Uzupełnieniem rzeźby będzie kiosk multimedialny, zawierający informacje historyczne o mieście Płocku oraz na temat wizyty papieża.

www.mojemiasto.plock.eu

fb.me/plock33

Głosować możemy od 28 września do 11 października:

  • bezpośrednio – w Referacie Komunikacji Społecznej i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (ul. Misjonarska 22 w Płocku), w dni pracujące od 7:30 do 18:00
  • internetowo – przez system obsługi Budżetu Obywatelskiego w Płocku www.mojemiasto.plock.eu

GŁOSOWAĆ NA PROJEKT MOŻNA Z DOWOLNEGO OSIEDLA PŁOCKA

Potrzebujesz pomocy w głosowaniu?

Skontaktuj się z wolontariuszem pod wskazany niżej numer telefonu, który udzieli niezbędnych informacji podczas rozmowy telefonicznej lub zaprosi Cię na spotkanie do biura i pomoże oddać głos internetowo.

p. Leszek Brzeski – tel. 604 976 123
p. Witold Wybult – tel. 505 272 535

Również w naszej parafii służymy pomocą, jak zagłosować na ten projekt. W razie problemów lub pytań prosimy o kontakt z duszpasterzami lub p. Tomaszem. Prosimy o przygotowanie danych – m.in. adres email, PESEL, nr telefonu komórkowego.