Niedziela 24 maja 2020r. – Ogłoszenia

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. W tym ostatnim już tygodniu maja zapraszamy do udziału  w nabożeństwie majowym ku czci Najświętszej Maryi Panny, które odprawiamy o godz. 17:30.
  2. Poprzez odprawianie nowenny do Ducha Świętego trwamy w przygotowaniach do uroczystości Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy obchodzić w najbliższą niedzielę. A w najbliższą sobotę Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich Parafian na wspólne czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie rozpocznie się o godz. 21:00 w sobotę, a o godz. 24:00 uroczysta Msza Święta Wigilii.
  3. We wtorek 26 maja – Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach wypraszając dla nich Bożą opiekę, a dla zmarłych łaskę wiecznego zbawienia.
  4. Zapraszamy do korzystania z czasopism katolickich: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  5. Komunikat Dyrektora Szkół Katolickich w Płocku:

Szanowni Państwo. Od trzech lat w Płocku działają i cieszą się coraz większym zainteresowaniem nasze Szkoły Katolickie – szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące. Jesteśmy dumni, że w stolicy naszej diecezji możemy kształcić dzieci i młodzież na bardzo wysokim poziomie opierając się na wartościach chrześcijańskich, zwracając uwagę na formowanie właściwych postaw społecznych oraz poczucie bezpieczeństwa. Od nowego roku szkolnego nasze szkoły stają się szkołami publicznymi zachowując w pełni swój katolicki charakter i obrane priorytety. Bogate zaplecze kampusu stanowi internat i bursa młodzieżowa, co daje możliwość podjęcia nauki przez wszystkich zainteresowanych z terenu całej diecezji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych szkół dostępną na stronie internetowej www.stanislaum.pl.

ks. Artur Janicki – Dyrektor Szkół Katolickich w Płocku