Niedziela 31 maja 2020r. – Ogłoszenia

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Jutro drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego, czyli święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  2. Od jutra rozpoczyna się czerwiec. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  3. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców naszej świątyni.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00, a w sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Najświętszej, która kończy okres spowiedzi i Komunii Świętej Wielkanocnej.
  6. W związku z ogłoszoną dnia 27 maja decyzją władz państwowych dotyczącą zniesienia limitu uczestników zgromadzeń religijnych w kościołach, Biskup Płocki odwołał z dniem 28 maja ogólną dyspensę od obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedzielę i święta nakazane.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  8. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku nie będzie tradycyjnie procesji ulicami naszej parafii, a procesja odbędzie się tylko w naszym kościele.
  9. Zachęcamy do korzystania i nabywania czasopism katolickich: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny.