Niedziela 15 grudnia 2019r. – Ogłoszenia

III Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. W tym tygodniu przeżyjemy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe od 20 do 22 grudnia. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Andrzej Sacher. Chorych odwiedzimy w sobotę od godz. 13:00. Chorych można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.
  3. Zakończyliśmy roznoszenie opłatka. Kogo nie zastaliśmy, to opłatek można otrzymać w zakrystii lub przy wyjściu z kościoła. Dziękujemy wszystkim osobom, które podjęły się roznoszenia opłatka za ich czas poświęcony i zaangażowanie. Osoby roznoszące dziękują wszystkim, do których dotarli za taką naszą życzliwość i uprzejmość wobec roznoszących.
  4. Na Msze Święte Roratnie zapraszamy w środę i sobotę o godz. 18:00.
  5. W najbliższy wtorek w naszej parafii odbędzie się spotkanie wigilijno ? opłatkowe dla wszystkich grup działających w naszej parafii, zarówno dorosłych, jak i dziecięcych. Na to wspólne świętowanie zapraszamy na godz. 19:00.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Można nabywać karty świąteczne i świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Przy wyjściu można zabrać program naszych Rekolekcji Adwentowych.
Plan Rekolekcji Adwentowych 20-22 grudnia 2019r.