Niedziela 8 grudnia 2019r. – Ogłoszenia

II Niedziela Adwentu – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Zapraszamy na Msze Święte Roratnie, które odprawiamy w środę i sobotę o godz. 18:00.
  3. W piątek 13 grudnia, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  4. Odnowa w Duchu Świętym informuje, że wyjątkowo w tym miesiącu Msza o Duchu Świętym będzie odprawiona 12 grudnia o godz. 19:00. Zapraszamy.
  5. Dzisiaj do puszek naszymi ofiarami wspieramy Kościoły Potrzebujące na Wschodzie. Harcerze i harcerki zbierają artykuły spożywcze, które w formie paczek będą przekazane naszym Rodakom na Ukrainie.
  6. Opłatek wigilijny będzie roznoszony jeszcze w tym tygodniu w naszej parafii, ale też można opłatek nabywać w zakrystii i przy wyjściu z kościoła.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej, Gość Niedzielny i w nim historia domu Matki Bożej cudownie przeniesionego do Loreto. Można nabywać karty świąteczne i świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.