Niedziela 20 października 2019r. – Ogłoszenia

XXIX Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Przypominamy jeszcze o pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 12-20 lutego. Są jeszcze wolne miejsca i można się jeszcze zapisywać.
  3. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy o godz. 17:15. O różańcu Matka Boża mówiła, że jest nam dany jako pomoc do osiągnięcia zbawienia.
  4. Pamiętając o naszych zmarłych można zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe.
  5. W niedzielę 27 października o godz. 16:00 w kościele św. Stanisława Kostki w Płocku zostanie odprawiona uroczysta Rodzinna Msza Święta w intencji tych, którzy odeszli w Płockim Hospicjum pod wezwaniem św. Urszuli Leóchowskiej. Mszy Świętej przewodniczył będzie i wygłosi homilię Kapelan Hospicjum Płockiego ? ks. Jerzy Godleś. Muzyczną oprawę Mszy Świętej zapewni zespół Santiago. Serdecznie zapraszamy Państwa, Waszych Przyjaciół i Znajomych do wspólnej modlitwy.
  6. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Niedzielę Misyjną i rozpoczynający się Tydzień Misyjny. Polecajmy w naszych modlitwach zarówno tych, którzy głoszą Słowo Boże, jak i tych, na glebę serc których jest to słowo zasiewane.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Gość Niedzielny z artykułem ? O tym, jak ks. Jerzy Popiełuszko przeszkadzał złu za życia i jak jeszcze bardziej przeszkadza po śmierci. Jak podaje Redakcja ? cena Gościa Niedzielnego od przyszłej niedzieli zostanie podniesiona do 6zł.