Niedziela 15 września 2019r. – Ogłoszenia

XXIV Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci klas IV, które Odnowią w tym roku Przyrzeczenia Chrzcielne.
  2. Przypominamy o możliwości zapisywania się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach od 12 do 20 lutego 2020r. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  3. W tym tygodniu wspominamy św. Stanisława Kostkę, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy więc młodych ludzi na Mszę Świętą o godz. 18:00 w środę, dla uczczenia swego patrona i wypraszania dla siebie i innych potrzebnych łask i mocy Ducha Świętego.
  4. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza Parafian na Mszę o Duchu Świętym w czwartek 19 września na godz. 19:00.
  5. Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Płockiej zaprasza na weekendowy kurs ?Nowe Życie?, który pomaga nawiązać lub odnowić osobistą więź z Jezusem w mocy Ducha Świętego. Odbędzie się on w dniach 27-29 września w kościele parafii św. Jadwigi Królowej w Płocku. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie i stronie internetowej Diecezji Płockiej.
  6. W przyszłą niedzielę naszymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć działalność naszego Katolickiego Radia Diecezji Płockiej.
  7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny z artykułem: Dlaczego krzyż ? znak męki Chrystusa jest tak bardzo atakowany.
Prace przy północnej elewacji kościoła – stan na 15 września 2019r.