Niedziela 8 września 2019r. – Ogłoszenia

XXIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców, których dzieci w tym Roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci klas IV, które w tym Roku Odnowią Przyrzeczenia Chrzcielne. Również w przyszłą niedzielę na godz. 10:30 zapraszamy dzieci z klas pierwszych z tornistrami, aby poświęcić przybory szkolne.
  2. W piątek 13 września na nabożeństwo fatimskie z procesją w naszym kościele zapraszamy na godz. 20:00.
  3. W sobotę 14 września ? Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Dla nas dar zbawczej miłości. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  4. W dniach 12-20 lutego 2020r. organizujemy 9-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Koszt wyjazdu to 3300zł i 360 USD. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Więcej informacji i zapisy w kancelarii parafialnej oraz u ks. Łukasza. Serdecznie zapraszamy.
  5. Ten tydzień przeżyjemy jako Tydzień Wychowania. Dlatego w tym tygodniu zapraszamy na wspólną modlitwę na godz. 18:00 dzieci i młodzież, Nauczycieli i Rodziców. Dzieci i młodzież będą mogły skorzystać ze spowiedzi na rozpoczęcie Roku Szkolnego.
  6. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny z artykułem ? Czy katolik może uczestniczyć w wojnie? Czy istnieje wojna sprawiedliwa?