Niedziela 23 czerwca 2019r. – Ogłoszenia

XII Niedziela zwykła

  1. Rozpoczęły się wakacje. Zadbajmy o to, aby tak organizować zajęcia wakacyjne, by nie zabrakło w nich czasu na Mszę Świętą i modlitwę.
  2. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  3. Juro uroczystość św. Jana Chrzciciela, a w piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego ? Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  4. W sobotę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00, a ofiarami złożonymi na tacę wspieramy potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  5. 6 sierpnia wyruszy z Płocka 38. Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę. Na pielgrzymkę można zapisywać się w kancelarii parafialnej.
  6. W najbliższy czwartek ? zakończenie Oktawy Bożego Ciała, na Mszę Świętą zapraszamy na godz. 18:00. Po Mszy Świętej będzie procesja Eucharystyczna w naszym kościele, a po procesji poświęcimy wianki z pierwszych kwiatów i ziół leczniczych, modląc się jednocześnie o opiekę nad plonami dobre urodzaje.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny, a w Gościu Niedzielnym przeczytamy o cudach Eucharystycznych, o sile matczynej modlitwy oraz o tym jak pokochać bycie ojcem.