Niedziela 30 czerwca 2019r. – Ogłoszenia

XIII Niedziela zwykła

  1. Podczas wakacji nie odprawiamy Mszy Świętej o godz. 16:00. Pozostałe Msze Święte bez zmian. Również w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna jest we wtorek, środę i piątek od godz. 7:30 do 8:30 i od 16:00 do 17:00.
  2. Przypominamy też o pielgrzymce pieszej na Jasną Górę.
  3. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec w intencji ofiarodawców, którzy składają ofiary na prace przy naszej świątyni.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  5. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  6. Serdecznie witamy ks. Tomasza Gerka, który po święceniach kapłańskich został skierowany do pomocy w naszej parafii na miesiąc lipiec. W przyszłą niedzielę o godz. 12:00 ks. Tomasz odprawi uroczystą Mszę Świętą prymicyjną, ze specjalnym prymicyjnym błogosławieństwem ? serdecznie zapraszamy.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny z wakacyjnym cyklem pod nazwą: Cuda za miedzą ? w tym numerze sanktuarium na Litwie ? Szydłowo, gdzie pielgrzymują nasi sąsiedzi.