Niedziela 19 maja 2019r. – Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna

  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy o godz. 17:30. Zapraszamy.
  2. W tym tygodniu odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych we wtorek i czwartek po Mszy Świętej o godz. 18:00, a spowiedź dla tych dzieci, Rodziców i ich Rodzin będzie w piątek od godz. 16:30 do godz. 17:30. A te dzieci w najbliższą niedzielę przeżyją uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych na Mszy Świętej o godz. 12:00.
  3. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przygotowania się dzieci do tej Uroczystości składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy przede wszystkim Rodzicom, którzy troszczyli się o dobre wychowanie i przygotowanie się dziecka do spotkania się z Chrystusem Eucharystycznym. Dziękujemy katechetom, wychowawcom za włożony trud w przygotowaniu tych dzieci do tej Uroczystości. Dziękujemy pani Marii za dekorację kościoła i ułożenie kwiatów. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie tej świątyni do tej Uroczystości. Wszystkim za wszelkie dobro ? serdeczne Bóg zapłać. W tym tygodniu dzieci pierwszokomunijne będą spotykały się na Mszy Świętej o godz. 18:00. Zdjęcia grupowe i pojedyncze będą robione jutro ? w poniedziałek od godz. 16:30. Kto chciałby nabyć film z dzisiejszej uroczystości, to można się zapisywać jutro po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny i obrazek z Matką Bożą Częstochowską do pokolorowania, Gość Niedzielny z artykułem ? Po co Pan Bóg stworzył człowieka? Można też nabywać albumy ?Niech zstąpi Duch Twój? ? pierwsza pielgrzymka św. Jana Pawła II do Polski, oraz drugi ? 100 lat Fatimy, kanonizacja Hiacynty i Franciszka, w cenie po 20zł.