Niedziela 12 maja 2019r. – Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś obchodzimy niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to dzień, w którym w sposób szczególny prosimy o nowe i dobre powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  2. Jutro 13 dzień maja ? na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją w naszym kościele zapraszamy na godz. 20:00.
  3. Trwamy w maju, miesiącu, w którym przez wstawiennictwo Maryi polecamy Bogu nasze sprawy. Zapraszamy na maryjne nabożeństwa do naszej świątyni na godz. 17:30.
  4. W czwartek 16 maja Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę Świętą o Duchu Świętym o godz. 19:00.
  5. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej ? w poniedziałek i środę o godz. 16:00. Spowiedź dla tych dzieci i ich Rodzin będzie w sobotę od godz. 17:00 do 17:30. Za tydzień na Mszy Świętej o godz. 12:00 dzieci te przeżyją swoją uroczystość pierwszokomunijną.
  6. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych odbędzie się w tym tygodniu we wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny i artykuł o fatimskich tajemnicach ? czy wszystkie zawarte w nich zapowiedzi spełniły się? Można też nabywać albumy ?Niech zstąpi Duch Twój? ? pierwsza pielgrzymka św. Jana Pawła II do Polski, oraz drugi ? 100 lat Fatimy, kanonizacja Hiacynty i Franciszka, w cenie po 20zł.