Niedziela 5 maja 2019r. – Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocna

  1. Trwajmy w maryjnym miesiącu maju. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny, które odprawiamy o godz. 17:30.
  2. Jutro w poniedziałek- odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. o godz. 16:00. Natomiast spotkanie dla dzieci przygotowujących do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych odbędzie się w piątek 10 maja po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  3. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy Różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców, którzy swoimi ofiarami wspierają prace przy naszym kościele. Serdecznie Bóg zapłać ofiarodawcom poszczególnych Stacji Drogi Krzyżowej. Firmie SOFT HARD, która ufundowała Ekran telewizyjny, który służy nam do wyświetlania tekstów, która mieści się przy ul. Granicznej .Serdeczne Bóg zapłać wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym, która działa przy naszej parafii za ufundowanie prawie w całości Ołtarza Głównego, a koszt tego ołtarza to 75000zł. Wszystkim ofiarodawcom, którzy przekazują swoje ofiary na poszczególne dary przy naszym kościele i za wszelkie ofiary składane na prace bieżące ? Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Ofiar na prace przy naszym kościele w kwietniu wpłynęło od 65 Rodzin na kwotę 5490zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny z artykułem ? Na czym polega prawdziwy kult Matki Bożej.
  6. W środę 8 maja przypada uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Swój Dzień Patronalny, imieniny obchodzi nasz ks. proboszcz ? ks. Stanisław Górski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Zapraszamy także na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji ks. proboszcza.