Niedziela 28 kwietnia 2019r. – Ogłoszenia

Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 10:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie i adoracja przed Najświętszym Sakramentem.
  3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca z odpowiednimi nabożeństwami. Pierwszy piątek przypada 3 maja, a więc Msze Święte odprawiamy jak w niedzielę. Chorych odwiedzimy w sobotę od godz. 8:30. Na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zapraszamy w sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  4. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, które w naszej świątyni odprawiać będziemy każdego dnia o godz. 17:30 ? Zapraszamy.
  5. W piątek 3 maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte odprawiać będziemy jak w niedzielę.
  6. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  7. W najbliższy poniedziałek ? jutro odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej o godz. 16:00.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny, Losservatore Romano, Gość Niedzielny i reportaż o historii relikwii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, ukrytych w ścianie klasztornej kaplicy w Białymstoku.