Niedziela 25 listopada 2018r. – Ogłoszenia

XXXIV Niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu ? rozpoczęcie nowego Roku Liturgicznego, czasu oczekiwania na nadejście Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. Ofiarami do puszek w przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć nasze Rodziny potrzebujące w parafii.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. W tę sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi na godz. 18:00.
  3. Pani Organistka z Opłatkiem w tym tygodniu będzie na ul. Piaska i Gierzyńskiego, a w sobotę na ul. Kolberga, Stodółkiewicza, Granicznej i Otolińskiej.
  4. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  5. W naszym mieście sprawowane są niedzielne Msze Święte z udziałem młodzieży w kościele Krzyża Świętego na Podolszycach Północnych i w Stanisławówce o godz. 20:00. Od 2 grudnia (pierwsza niedziela Adwentu) do tych dwóch miejsc dołączy kościół św. Jana Chrzciciela. Msze Święte z udziałem młodzieży będą odprawiane o godz. 20:00. Wyjątkowo w Adwencie godzinę przed Mszą Świętą będzie możliwość spowiedzi.
  6. Dom Rekolekcyjny Studnia w Płocku zaprasza na sesję formacyjną ? Jak podejmować duże i małe decyzje? Sesja odbędzie się w dniach 29-31 grudnia br., a poprowadzi ją o. Leszek Mądrzyk SJ. Po Sesji zapraszamy chętnych na zabawę sylwestrową. Szczegóły i zgłoszenia przez stronę studnia-rekolekcje.pl i pod nr tel. 603-600-862.
  7. W najbliższy piątek swój dzień patronalny ? dzień imienin obchodzi ks. Andrzej. Na Mszę Świętą i modlitwę w jego intencji zapraszamy w piątek na godz. 18:00.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej z kalendarzem, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny z lampionem na tegoroczne Roraty i o św. Mikołaju ? czy był prawdziwy, czy zmyślony; oraz Gość Niedzielny z bezpłatnym dodatkiem ? kalendarz na rok 2019.