Niedziela 21 października 2018r. – Ogłoszenia

XIX Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy o godz. 17:15.
  3. Zbliża się listopad, możemy zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
  4. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele katolickim. W naszych modlitwach polecajmy sprawę misji i tych, którzy prowadzą dzieło ewangelizacji.
  5. Dzisiejszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć różne akcje, które podejmuje młodzież naszej diecezji. Bóg zapłać.
  6. W niedzielę 28 października o godz. 16:00 w kościele św. Stanisława Kostki w Płocku, zostanie odprawiona uroczysta Rodzinna Msza Święta w intencji tych, którzy odeszli w Płockim Hospicjum pod wezwaniem Św. Urszuli Ledóchowskiej. Mszy Świętej przewodniczył będzie i homilię wygłosi ks. Zbigniew Cichewicz, proboszcz parafii pw. Św. Mikołaja w Miszewku Strzałkowskim. Muzyczną oprawę Mszy Świętej zapewni zespół ?Bosco Band?. Serdecznie zapraszamy Państwa, Waszych Przyjaciół i Znajomych do wspólnej modlitwy ? Zarząd, Pracownicy i Wolontariusze Hospicjum Płockiego.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny z artykułem ? Dlaczego wielu przyjmuje Komunię Świętą w stanie grzechu ciężkiego i co oznacza przyjąć ją niegodziwie?