Niedziela 30 września 2018r. – Ogłoszenia

XXVI Niedziela zwykła

  1. Za tydzień pierwsza Niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
  2. Dzisiaj spotkanie Różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00. Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca ? różaniec odprawimy o godz. 17:15, po nim będzie 15-minutowe rozmyślanie i Msza Święta o godz. 18:00.
  4. Od najbliższego czwartku 4 października po nabożeństwie różańcowym będziemy odprawiać Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej, przygotowując się do Odpustu Parafialnego w dniu 13 października.
  5. W tym tygodniu w czwartek odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Początek spotkania na Mszy Świętej o godz. 18:00.
  6. Zbliża się listopad ? możemy zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
  7. W poniedziałek rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do codziennego odmawiania różańca, czy to we wspólnocie parafialnej, czy też w naszych rodzinach. W naszej świątyni nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy o godz. 17:15. We wtorki i czwartki w sposób szczególny zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych, a także młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
  8. Naszymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć działalność naszego Katolickiego Radia Diecezji Płockiej ? Bóg zapłać.
  9. Ksiądz Biskup dokonuje zmiany w naszej parafii: Ks. Grzegorz Zakrzewski, który nam pomagał w parafii będzie profesorem w Seminarium Duchownym w Płocku i tam będzie mieszkał. Księże Grzegorzu dziękujemy za tę otwartość, ciepło serca i mądrość słowa, które nas budowało. Gratulujemy awansu i życzymy pięknych osiągnięć na polu pracy profesora w Seminarium.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny z dodatkiem ? kolorowy silikonowy różaniec na rękę, Gość Niedzielny z artykułem o świętej Teresie z Lisieut, która pokazała nam, jaką drogą można wspiąć się do nieba.