Niedziela 23 września 2018r. – Ogłoszenia

XXV Niedziela zwykła

  1. W piątek 28 września na ulicach naszego miasta Płocka o godz. 15:00 będzie odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego. Na terenie naszej parafii będzie to przy Hospicjum Miejskim oraz przy ul. Lachmana i Chopina. Kto może, to zachęcamy do takiej wspólnej publicznej modlitwy.
  2. Zbliża się listopad, możemy już zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
  3. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim panom, którzy pomogli nam przenieść nasze organy do naszego kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę naszymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć działalność naszego Katolickiego Radia Diecezji Płockiej.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny z dodatkiem ? kolorowy silikonowy różaniec na rękę, Gość Niedzielny i artykuł ? dlaczego koniecznie trzeba modlić się za kapłanów oraz obrazek z tekstem modlitwy za księży.