Niedziela 7 października 2018r. – Ogłoszenia

XXVII Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
 2. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców.
 3. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy o godz. 17:15.
 4. Zbliża się listopad, można zapisywać na wypominki roczne lub jednorazowe za naszych zmarłych.
 5. W naszej parafii od 13 października od godz. 12:00 do 14 października do godz. 12:00 przeżyjemy Różańcowe Jerycho. Dziękując za łaskę chrztu pragniemy wynagradzać za zniewagi wyrządzone Sercu Jezusa i Maryi, modląc się za prześladowanych chrześcijan, papieża. Zapraszamy do Różańcowej modlitwy.
 6. Za tydzień 14 października, na Mszy Świętej o godz. 9:00 wystąpi w naszym kościele Kameralny Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku, dyrygent Edward Bogdan. Po Mszy Świętej krótki występ, na który serdecznie zapraszamy.
 7. W przyszłą niedzielę 14 października będziemy obchodzić Dzień Papieski. W tym dniu ofiary zbierane do puszek są przeznaczone na stypendia dla dzieci i młodzieży uzdolnionej ? Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 8. W Płocku rozpoczęły się Dni Kultury Chrześcijańskiej i w ramach tych dni odbędzie się VI Bieg Papieski w dniu 16 października od miejsca Celebry do pomnika św. Jana Pawła II przy Katedrze. Bliższe informacje na te tematy są wywieszone przy wyjściu z kościoła.
 9. Ofiar na prace przy naszym kościele we wrześniu wpłynęło od 133 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 14610zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 10. W sobotę 13 października przeżyjemy w naszej parafii Odpust. Jest on związany z Pierwszą rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Msze Święte w Uroczystość Odpustową odprawiać będziemy o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 17:15. O godz. 18:00 odprawimy Sumę Odpustową ? Dziękczynną w Pierwszą rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Dla naszej parafii jest to Uroczystość, a więc powinniśmy być na Mszy Świętej. Dołóżmy wszelkich starań, by znaleźć czas na spotkanie z Chrystusem w Eucharystii.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: nowy numer Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny i Gość Niedzielny ? tym razem z filmem ?Sprawa Chrystusa? ? najważniejsze śledztwo dziennikarskie w dziejach.