Niedziela 16 września 2018r. – Ogłoszenia

XXIV Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci klas IV, które w tym roku szkolnym Odnowią Przyrzeczenia Chrzcielne.
  2. We wtorek 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Dlatego w ten wtorek zapraszamy dzieci i młodzież, by przez wstawiennictwo św. Stanisława Kostki wypraszać dla siebie i innych potrzebne łaski i moc Ducha Świętego w zdobywaniu szczytów doskonałości. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00.
  3. W najbliższy czwartek 20 września o godz. 19:00 odprawimy Mszę Świętą o godz. 19:00 o Duchu Świętym. Wszystkich chętnych zapraszamy.
  4. Powracamy do spotkań ?Rozmowy o Biblii?. Dlatego w piątek 21 września na godz. 19:00 zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić znajomość Pisma Świętego, a w ten sposób bardziej otwierać się na Boga. Spotkanie poprowadzi ks. dr Adam Węgrzyn.
  5. W najbliższą niedzielę na Mszach Świętych o godz. 9:00 i 12:00 oraz po Mszy Świętej o godz. 10:30 wystąpi w naszym kościele zespół młodzieżowy z parafii św. Krzyża w Płocku. Zespół wydał też płytę, którą po tych Mszach Świętych będzie można nabyć.
  6. Nasz chór jest już na tyle przygotowany, by można było wstawić nasze organy. Trzeba je przenieść z naszej kaplicy. Dlatego potrzebujemy kilku mężczyzn, chętnych zapraszamy na wtorek na godz. 9:00. Chętni proszeni są, by się zgłosić dzisiaj po Mszach Świętych. Za zrozumienie dziękujemy.
  7. Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli oraz Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej serdecznie zapraszają wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników Oświaty na spotkania formacyjne w parafii pw. Św. Bartłomieja (Płocka Fara). Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 września we wtorek i rozpocznie się Mszą Świętą w intencji nauczycieli. Więcej informacji na plakacie.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny z dodatkiem kalendarza na rok szkolny, Gość Niedzielny i artykuł ? O imieniu Boga, co to znaczy wypowiadać je nadaremno?