Niedziela 9 września 2018r. – Ogłoszenia

XXIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci klas IV, które w tym roku szkolnym odnowią Przyrzeczenia Chrzcielne.
  2. W czwartek 13 września, na nabożeństwo fatimskie z procesją w naszym kościele zapraszamy na godz. 20:00.
  3. W piątek 14 września ? Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia uświadamiamy sobie jak wielkie znaczenie ma dla nas krzyż. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  4. Ten tydzień przeżyjemy jako Tydzień Wychowania. Dlatego w tym tygodniu na godz. 18:00 zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, Rodziców, Nauczycieli. Wspólnie będziemy prosić Boga, aby nam nie zabrakło sił do prowadzenia drugiego człowieka do Boga i odkrywania swoich dróg życiowych.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny z dodatkiem kalendarza na rok szkolny, Gość Niedzielny i artykuł ? Cztery strony kobiety, specjalnie dla czytelniczek Gościa, o zdrowiu, domu, wychowaniu dzieci, a także sprawdzone porady i przepisy kulinarne.