Niedziela 2 września 2018r. – Ogłoszenia

XXII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec w intencji ofiarodawców, którzy składają ofiary na pracę przy naszej świątyni i spłatę długów. A ofiar na nasze prace w sierpniu wpłynęło od 106 Rodzin. Przekazaliśmy ofiarę w kwocie 11230zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00.
  4. W sobotę 8 września ? Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, popularnie zwane świętem Matki Bożej Siewnej. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00 i 18:00, a główne uroczystości odbywają się w Skępem, do którego 6 września spod płockiej Fary wyruszy piesza pielgrzymka, na którą można zapisywać się przy Farze w Płocku.
  5. Jutro rozpoczęcie Nowego Roku Szkolno – Katechetycznego. Dzieci i młodzież zapraszamy w najbliższą niedzielę na Mszę Świętą rozpoczynającą nowy rok: młodzież na godz. 9:00, a dzieci na godz. 10:30. Na godz. 10:30 zapraszamy również dzieci z klas pierwszych i zerowych z tornistrami, aby poświęcić przybory szkolne. Nauczycielom, katechetom i uczącym się dzieciom i młodzieży życzymy mocy, mądrości i światła Ducha Świętego.
  6. W tym tygodniu odbędą się spotkania po wakacjach. Scholę i ministrantów zapraszamy w sobotę na godz. 9:30, a także zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby śpiewać i zostać ministrantami.
  7. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie Rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej z naszej parafii.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny z dodatkiem ? kalendarz na rok szkolny, Gość Niedzielny z artykułem ? Nie tylko Biblia, czy o Kościele, który nie jest martwą religią Księgi, ale żywym organizmem.