Niedziela 26 sierpnia 2018r. – Ogłoszenia

XXI Niedziela zwykła – Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

  1. Za tydzień pierwsza Niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Również od przyszłej niedzieli powracamy do odprawiania Mszy Świętej o godz. 16:00.
  2. Dzisiaj na nabożeństwo różańcowe w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów zapraszamy na godz. 17:15.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. W tę sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00 odprawimy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, na które serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę to również 1 września ? 79 rocznica wybuchu II wojny światowej. Polećmy w tym dniu w naszych modlitwach tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w obronie naszej ojczyzny.
  5. 6 września spod Płockiej Fary wyruszy 167 Piesza Pielgrzymka do Skępego. Zapisy na pielgrzymkę od 1 do 5 września pod Płocką Farą w godz. 17:30 ? 18:30. Bliższe informacje są wywieszone przy wyjściu z kościoła.
  6. Rozpoczyna pracę w naszej parafii ks. Krzysztof Dobucki, którego serdecznie witamy, życząc owocnej pracy wśród nas i dobrego samopoczucia. Otwórzmy mu nasze serca, by miał wśród nas wsparcie, a modlitwa w jego intencji niech umacnia go i wyprasza moc Ducha Świętego. Szczęść Boże ks. Krzysztofie pośród nas.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny z artykułem ? głos Papieża Franciszka o narzeczeństwie, małżeństwie i rodzinie.