Niedziela 20 maja 2018r. – Ogłoszenia

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy o godz. 17:30. Zapraszamy.
  2. Jutro drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego, czyli święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  3. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Świętej, która kończy czas spowiedzi i Komunii Świętej Wielkanocnej.
  4. We wtorek odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej o godz. 16:00, a w piątek dla tych dzieci i ich Rodziców, rodziny, będzie spowiedź od godz. 16:30 do 17:30. A za tydzień te dzieci przeżyją uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na Mszy Świętej o godz. 12:00.
  5. W sobotę 26 maja Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach wypraszając im Bożą opiekę, a dla zmarłych łaskę wiecznego zbawienia.
  6. Przeżywamy dzisiaj w naszej parafii uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego przez dzieci klas IV. Dziękujemy Rodzicom, Katechetom za trud przygotowania ich do tej uroczystości, ks. Marcinowi za prowadzenie comiesięcznych spotkań w ciągu roku. Wszystkim za wszelkie okazane dobro ? serdeczne Bóg zapłać. Dzieci te w tym tygodniu będą się spotykały na wspólnej Mszy Świętej o godz. 18:00. Zdjęcia grupowe i pojedyncze będą robione jutro od godz. 16:30, a na film z dzisiejszej uroczystości można będzie się zapisywać jutro po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, w Małym Gościu Mistrzowski dodatek, a w nim wszystko o Mundialu 2018r., a w Gościu Niedzielnym ? dokąd zmierza Europa, czyli o powrocie do pogaństwa, o człowieku, który nie jest Bogiem. Można też nabyć książkę ?Wszystko o Apostołach? w cenie 10zł.
Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych 20 maja 2018r. – Galeria zdjęć