Niedziela 13 maja 2018r. – Ogłoszenia

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Zachęcamy i zapraszamy na nabożeństwa majowe, które codziennie odprawiamy w naszej świątyni o godz. 17:30.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, popularnie zwana Zielonymi Świątkami.
  3. Zapraszamy w czwartek 17 maja na godz. 19:00 na Mszę Świętą o Duchu Świętym.
  4. W tym tygodniu odbędą się spotkania: Dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego w poniedziałek i środę ? początek spotkań o godz. 16:00. Spowiedź dla tych dzieci i ich Rodziców będzie w piątek od godz. 16:30 do 17:30. Dzieci te w przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12:00 przeżyją uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się we wtorek. Początek spotkania o godz. 16:00.
  5. Organizujemy wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Polach Lednickich. Spotkanie 2 czerwca 2018r. Wyjazd o godz. 8:00, koszt 70zl. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i Kancelarii parafialnej. Zapraszamy młodzież z naszej parafii na ten wyjazd.
  6. Dzisiaj 13 maja, na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją w naszym kościele zapraszamy na godz. 20:00.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny z artykułem ? o wniebowstąpieniu Jezusa Chrystusa, niebo to ?Ktoś? a nie ?coś? oraz o dzieciach, które żyją, choć nie dawano im szans.