Niedziela 6 maja 2018r. – Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna

  1. Trwamy w maryjnym miesiącu maju. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny, które odprawiamy o godz. 17:30.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe, podczas których modlimy się o dobre urodzaje i w intencji krajów głodujących.
  3. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a odprawiać ją będziemy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  4. Zapraszamy na rozmowy o Biblii ? Apokalipsa św. Jana, w piątek 11 maja o godz. 19:00 w dawnej kaplicy.
  5. W następną niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która kończy ziemskie życie Jezusa Chrystusa.
  6. W tym tygodniu, w czwartek o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  7. Ofiar na pracę przy naszym kościele w kwietniu wpłynęło od 105 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 9880zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych będzie w środę 9 maja o godz. 16:00.
  9. We wtorek 8 maja przypada uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Swój Dzień Patronalny, imieniny obchodzi nasz ks. proboszcz ? ks. Stanisław Górski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Zapraszamy także na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji ks. proboszcza.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny z laurką dla Mamy, Gość Niedzielny z artykułem mnóstwo pytań, łez i poczucie absurdu, czyli o najsmutniejszym wyroku ostatnich lat i o bezbronnym dziecku Alfiem, którego historia zjednoczyła w modlitwie ludzi na całym świcie.