Niedziela 29 kwietnia 2018r. – Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna

  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie i adoracja przed Najświętszym Sakramentem.
  2. We wtorek rozpocznie się maj ? miesiąc, z którym związane są nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny. W wielu parafiach wierni gromadzą się przy figurach i krzyżach przydrożnych, aby w ten sposób uczcić Matkę Bożą. Zapraszamy na nabożeństwa majowe do naszej świątyni, które każdego dnia odprawiać będziemy o godz. 17:30. Również we wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy różaniec w intencji wszystkich ofiarodawców, którzy składają ofiarę na pracę przy naszej świątyni oraz na spłatę długów wobec naszej świątyni.
  3. W czwartek 3 maja obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte odprawiać będziemy jak w niedzielę.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca wraz z odpowiednimi nabożeństwami. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00, na nabożeństwo wynagradzające w sobotę zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  5. Dzisiaj spotkanie różańcowe po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  6. Również dzisiaj, jak ogłaszaliśmy, naszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć dzieła, które prowadzi Caritas.
  7. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na ogólnopolskie czuwanie do Częstochowy. Informacje są na plakacie i stronie internetowej parafii.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Miłujcie się, Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny z laurką dla Mamy, Gość Niedzielny z artykułem o nowej polskiej błogosławionej Hannie Chrzanowskiej ? pielęgniarce, która uczyła odpowiedzialności, a chorych wyciągała z beznadziejności.