Niedziela 17 grudnia 2017r. – Ogłoszenia

III Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 10:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. Na Msze roratnie zapraszamy w środę i sobotę o godz. 18:00.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania Wigilijno ? Opłatkowe w naszej parafii: we wtorek dla grup Odnowa w Duchu Świętym, Wspólnota Krwi Chrystusa, Koła Różańcowe, Legion Maryi, a w środę zapraszamy dzieci ze Scholi i Ministrantów wraz z Rodzicami. Początek spotkań o godz. 19:00.
  4. W naszej parafii przeżywaliśmy Misje Parafialne, dlatego nie ma Rekolekcji Adwentowych. Ale kto chciałby skorzystać ze spowiedzi, to zapraszamy w tym tygodniu każdego dnia od godz. 17:00.
  5. Dzisiaj jak ogłaszaliśmy, przeżyjemy Koncert Kolędowy Pastorałki z gwiazdami, na który zapraszamy o godz. 16:45.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny, nowy numer Miłujcie się i Gość Niedzielny z artykułem o fenomenie polskich Rorat. Można także nabywać karty świąteczne, kalendarze, film z uroczystości poświęcenia naszego kościoła i świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz Opłatek.