Niedziela 10 grudnia 2017r. – Ogłoszenia

II Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Za tydzień, ale po Mszy Świętej o godz. 10:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców. Spotkanie dlatego po Mszy Świętej o godz. 10:30, gdyż po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek z występem znanych Artystów i wokalistów. Na ten koncert zapraszamy 17 grudnia o godz. 16:45. Bliższe informacje o tym koncercie są wywieszone na plakacie przy głównym wyjściu z kościoła.
  2. Zapraszamy na Msze Święte Roratnie, które odprawiamy w środę i sobotę o godz. 18:00.
  3. W środę 13 dzień grudnia, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  4. W drugą niedzielę Adwentu, jak ogłaszaliśmy, przeprowadzana jest zbiórka do puszek jako Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Przy wyjściu naszymi ofiarami będziemy mogli wesprzeć ten cel.
  5. W piątek 15 grudnia zapraszamy na wspólną Wigilię, którą organizuje Parafia z Radą Osiedla, osoby samotne, starsze, matki samotnie wychowujące dzieci. Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w Szkole Nr 2. Zapraszamy.
  6. Zakończyliśmy roznoszenie Opłatka w naszej parafii. Jeżeli kogoś nie zastaliśmy, a chciałby nabyć Opłatek, to można go nabyć przy wyjściu z kościoła, w zakrystii lub też w kancelarii.
  7. Nasze dzieci ze Scholi i Ministranci wraz z Rodzicami przygotowali ozdoby świąteczne, które można nabywać przy wyjściu z kościoła, a ofiary są wsparciem wakacyjnego wyjazdu.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny, nowy numer Miłujcie się i Gość Niedzielny z artykułem, że obroty w sklepach nie spadną z powodu zamknięcia w niedzielę. Można także nabywać karty świąteczne, kalendarze, film z uroczystości poświęcenia naszego kościoła i świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.