Niedziela 4 czerwca 2017r. – Ogłoszenia

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Dzisiaj po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
  2. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  3. Różaniec w intencji budowy naszego kościoła odmówimy w najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  4. Jutro drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego, czyli święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Świętej, która kończy czas spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.
  6. Dzisiaj obchodzimy święto Dziękczynienia i tradycyjnie naszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności Bożej ? wotum Narodu Polskiego.
  7. Ofiar na budowę naszego kościoła w maju wpłynęło od 106 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 11480zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary, które pomagają nam realizować prace wykończeniowe przy kościele.
  8. Dzieci z Pierwszej Komunii Świętej, Schola i Ministranci w najbliższą sobotę 10 czerwca spotykają się na wspólnej uroczystości diecezjalnej w Czerwińsku. Wyjazd w sobotę o godz. 8:30.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która przybliża nam bieżące sprawy w duchu wiary. Rycerz Niepokalanej, L?osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny z dniem 6 czerwca, kiedy polscy biskupi w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach odnowią Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi. Dlaczego to takie ważne dla Polski i świata? Można także nabywać książki w cenie 10zł ? Wszystko o Jezusie z Nazaretu i Wszystko o Chrzcie Świętym.