Niedziela 4 grudnia 2016r. – Ogłoszenia

II Niedziela Adwentu

 1. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców. Dzieci będą miały poświęcone medaliki.
 2. W czwartek 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte odprawimy o godz. 7:00 i 18:00. Na godz. 18:00 zapraszamy osoby, które pragną podjąć się Duchowej Adopcji Poczętego Dziecka. Również 8 grudnia od godz. 12:00 do 13:00 przeżyjemy godzinę łaski ? nabożeństwo, na które zaprasza Matka Boża, by modlić się w swoich intencjach, naszych najbliższych, o nawrócenie grzeszników i ocalenie dusz idących do piekła. Zapraszamy.
 3. Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach Świętych Roratnich w środę i sobotę o godz. 18:00.
 4. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec w intencji budowy naszego Kościoła.
 5. Ofiar na budowę kościoła w listopadzie wpłynęło od 132 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w wysokości 12130zł. Serdeczne Bóg zapłać za każdą okazaną pomoc.
 6. Pan Organista z opłatkiem w tym tygodniu od godz. 15:30 będzie na ul. Gierzyńskiego i Piaska, a w sobotę od godz. 12:00 w domach jednorodzinnych na ul. Jesienna, Gronowa, Wspólna, Zaścianek, Żabia, Błotna, Łąkowa i Torowa.
 7. W drugą Niedzielę Adwentu, jak ogłaszaliśmy przeprowadzana jest zbiórka do puszek jako Pomoc Kościołowi na Wschodzie ? przy wyjściu naszymi ofiarami będziemy mogli wesprzeć ten cel.
 8. Natomiast w następną niedzielę Adwentu będą zbierane ofiary do puszek, które będą wsparciem Rodzin potrzebujących z naszej parafii i przygotowaniem do wieczerzy wigilijnej.
 9. Na dzień 9 grudnia zapraszamy wszystkie osoby, które pragną wziąć udział we wspólnej Wigilii, którą przygotowuje Parafia w łączności z Radą Osiedla. Wigilia rozpocznie się Mszą Świętą w naszej kaplicy o godz. 16:00, a po Mszy Świętej przejdziemy wszyscy na wspólną Wigilię. Zapraszamy.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Ola i Jaś, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się i Gość Niedzielny. Można także nabywać karty świąteczne i świece Caritas jako Dzieło Pomocy Dzieciom w cenie 6zł i 12zł.
 11. Jak ogłaszaliśmy ? nasze dzieci wraz z Rodzicami przygotowali wypieki piernikowe ? kiermasz piernikowych ozdób, które dziś można nabywać przy wyjściu z kościoła, a te ofiary będą wsparciem wyjazdu wakacyjnego naszych dzieci ze scholi i i ministrantów. Zachęcamy i zapraszamy.