Niedziela 11 września 2016r. – Ogłoszenia

XXIV Niedziela zwykła

  1. Przypominamy, że dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci klas IV i V, które to dzieci przeżyją w tym Roku Szkolnym Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  2. W środę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Krzyż ? znak naszego zwycięstwa, znak chrześcijaństwa. Wywyższenie na krzyżu oznacza, a jednocześnie zapowiada wywyższenie Wniebowstąpienia. Msze Święte w środę o godz. 7:00 i 18:00.
  3. We wtorek 13 dzień września ? na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  4. Osoby doświadczające problemu niepłodności mogą skorzystać z konsultacji z Instruktorem Modelu Creighton w leczeniu niepłodności drogą Naprotechnologii. Bliższe informację są na ulotce, którą można zabrać przy wyjściu.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Ola i Jaś, Mały Gość Niedzielny z wyjątkową grą planszową dla całej Rodziny, Gość Niedzielny, a w nim wywiad z Papieżem emerytem Benedyktem XVI o powodach rezygnacji, o przyszłości Kościoła, fragmenty wyjątkowej książki ?Benedykt XVI ? Ostatnie rozmowy?. Można także nabyć album o Papieżu Franciszku.