Niedziela 4 września 2016r. – Ogłoszenia

XXIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
  2. Przypominamy, że dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
  3. W tym Roku Szkolnym będzie również Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych, czyli Komunia Generalna dla klas IV i V. Dlatego w przyszłą niedzielę 11 września zapraszamy Rodziców dzieci klas IV i V po Mszy Świętej o godz. 16:00 na spotkanie organizacyjne.
  4. W czwartek 8 września obchodzimy Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, zwane świętem Matki Bożej Siewnej. Msze Święte w naszej kaplicy o godz. 7:00 i 18:00, a główne uroczystości odbywają się w Skępem.
  5. Przypominamy, że spotkania dla Scholi odbywają się w sobotę o godz. 9:00, a dla ministrantów w sobotę o godz. 17:00. Zapraszamy tych, którzy należą do Scholi i Ministrantów, ale też i chętnych, zainteresowanych śpiewem i służbą liturgiczną.
  6. Ofiar na budowę kościoła w sierpniu wpłynęło od 128 Rodzin. Złożyliśmy ofiarę w kwocie 16580zł. Serdeczne Bóg zapłać za te ofiary, bo one umożliwiają nam dalsze prace przy budowie naszego kościoła.
  7. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy Różaniec w intencji budowy naszego kościoła i tych, którzy wspierają budowę naszej świątyni.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Losservatore Romano, Ola i Jaś z filmem, Mały Gość Niedzielny z wyjątkową grą planszową dla całej Rodziny, Gość Niedzielny z artykułem o kanonizowanej właśnie dzisiaj Matce Teresie z Kalkuty, która mówiła, że świętość to nie luksus, tylko podstawowe zadanie każdego z nas. Można także nabyć album o Papieżu Franciszku.