Niedziela 28 sierpnia 2016r. – Ogłoszenia

XXII Niedziela zwykła

  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy całą asystę procesyjną. Również od przyszłej niedzieli powracamy do odprawiania Mszy Świętej o godz. 16:00 i po tej Mszy Świętej o godz. 16:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie Rodziców, których dzieci w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej z naszej parafii.
  2. Dzisiaj na nabożeństwo różańcowe w intencji dzieci, młodzieży i nauczycieli zapraszamy na godz. 17:15.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00.
  4. W czwartek przypada 77 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za wolność naszej ojczyzny i za wolność naszą.
  5. W czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Dzieci i młodzież w najbliższą niedzielę zapraszamy na Mszę Świętą rozpoczynającą nowy rok szkolny: młodzież na godz. 9:00, a dzieci na godz. 10:30. Na godz. 10:30 zapraszamy również dzieci z klas pierwszych i zerowych z tornistrami, aby poświęcić przybory szkolne.
  6. Nauczycielom, katechetom i uczącym się dzieciom i młodzieży życzymy mocy, mądrości i światła Ducha Świętego.
  7. W najbliższą niedzielę 4 września odbędą się Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie. Nasza diecezja dostąpiła zaszczytu przewodniczenia tegorocznym dożynkom Jasnogórskim.
  8. W tym tygodniu odbędą się pierwsze spotkania po wakacjach: dla Scholi w sobotę o godz. 9:00, a dla ministrantów w sobotę o godz. 17:00. Zapraszamy tych, którzy należeli do scholii i ministrantów, ale i wszystkich, którzy chcieliby śpiewać w scholii i należeć do ministrantów.
  9. Na terenie naszej parafii będzie mieszkał ks. dr Grzegorz Zakrzewski ? pracownik Wydziału Katechetycznego w Kurii Płockiej i pomagać nam w pracy duszpasterskiej, którego serdecznie witamy.
  10. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a w Gościu Niedzielnym ? w kościele rzadko możemy usłyszeć o piekle, a przecież nie przestało ono istnieć. Czy wiara w piekło jest warunkiem miłości do Boga? Do nabycia jest także album o papieżu Franciszku.