Niedziela 12 maja 2024r. – Ogłoszenia

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Zachęcamy i zapraszamy każdego dnia na nabożeństwa majowe, które codziennie odprawiamy w naszej świątyni o godz. 17:30.
  2. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 odprawiamy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. W dniach 24-26 maja w Domu STUDNIA w Płocku odbędą się rekolekcje „Perfekcjonizm religijny i nasze ciało”. Poprowadzi je o. Dariusz Piórkowski – jezuita, kierownik duchowy i rekolekcjonista. Szczegóły i zapisy na stronie studnia-rekolekcje.pl.
  4. Przeżywamy dzisiaj w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci pierwszokomunijne będą spotykały się od poniedziałku do czwartku na Mszy Świętej o godz. 18:00. Jutro dla tych dzieci będą robione zdjęcia grupowe i pojedyncze po Mszy Świętej o godz. 18:00. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tych dzieci do Pierwszej Komunii Świętej wyrażamy słowa podziękowania – Rodzicom, Katechetom, tym, którzy przygotowali naszą świątynię do tej uroczystości.
  5. W najbliższą niedzielę dzieci przygotowujące się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych przeżyją swoją uroczystość na Mszy Świętej o godz. 12:00. W piątek dla tych dzieci i ich Rodzin będzie spowiedź od godz. 16:30 do 17:30, a jutro w poniedziałek spotkanie dla tych dzieci o godz. 16:00.
  6. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę Świętą wotywną w czwartek na godz. 19:00.
  7. Jutro 13 dzień maja, na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej.