Niedziela 5 maja 2024r. – Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna

  1. Trwamy w miesiącu maju, w którym przez wstawiennictwo Maryi polecamy przed tron Boży nasze sprawy. Nabożeństwa majowe odprawimy o godz. 17:30, na które serdecznie zapraszamy.
  2. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy różaniec za dar naszej świątyni i wszystkich jej ofiarodawców.
  3. Ofiar na potrzeby naszej parafii w kwietniu wpłynęło od 36 Rodzin, przekazaliśmy ofiarę w kwocie 3660zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. W najbliższy wtorek odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej o godz. 16:00, a w najbliższy piątek dla tych dzieci i ich bliskich będzie spowiedź od godz. 16:30 do 17:30.
  5. W najbliższą niedzielę 12 maja te dzieci przeżyją swoją uroczystość Pierwszej Komunii Świętej o godz. 12:00.
  6. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich chętnych na wyjazd do Częstochowy w dniu 18 maja na 28 czuwanie Odnowy w Duchu Świętym na Jasnej Górze. Bliższe informacje umieszczone są na tablicy ogłoszeń.
  7. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą odprawiać będziemy po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej: Rycerz Niepokalanej, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny i Drogi Misyjne.
  9. Ks. Artur Janicki, proboszcz parafii Dobrzyń nad Wisłą organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych: Francji, Portugalii, Hiszpanii oraz Włoch od dnia 17 sierpnia.
  10. W najbliższą środę 8 maja swój Dzień Patronalny – imieniny obchodzi nasz ks. proboszcz – ks. Stanisław Górski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Zapraszamy także na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji ks. proboszcza.