Niedziela 10 marca 2024r. – Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i ich Rodziców.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania i ich świadków.
  3. Zgodnie z decyzją Rady Biskupów Diecezjalnych w dniach od 16 do 24 marca 2024r., czyli przed przypadającym 25 marca Dniem Świętości Życia, będzie odmawiana Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej, poszanowania życia ludzkiego. Modlitwa będzie zanoszona do Boga za wstawiennictwem męczenników polskich: św. Andrzeja Boboli i bł. Jerzego Popiełuszki. Począwszy od dnia jej ogłoszenia, czyli 4 marca, jest ona promowana w mediach jako „Akcja 21:20”. Dlatego od najbliższej soboty, a więc 16 marca zapraszamy na rozpoczęcie Nowenny po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty i dekorację Grobu Chrystusa.
  5. Jak ogłaszaliśmy naszymi ofiarami do puszek możemy dzisiaj wesprzeć Rodziny potrzebujące z naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. W środę 13 dzień marca – na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00.
  7. W tym tygodniu przeżyjemy nasze Rekolekcje Wielkopostne.
  8. Chorych, których można zgłaszać w zakrystii, bądź w kancelarii odwiedzimy w sobotę od godz. 13:00.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej łącznie z Gościem Extra. Można też nabywać karty świąteczne oraz Baranka Paschalnego, a ofiary są wsparciem dzieł, które prowadzi Caritas. Bóg zapłać.